Енергодарський навчально-виховний
комплекс №5

Понеділок, 25.05.2020, 12:17
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Погода
Корисне
Управління освіти Енергодарської міської ради Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Заповікі Обласний науково-методичний центр інформатики та інформаційних технологій в освіті «Методичний портал2» Home Портал превентивної освіти Слова допомогають
Друзі сайту
  • ІСУО
  • ЕАПП
  • ЕНМЦ
  • ЕМАН
  • ЕНВК №1
  • ЕЗОШ №2
  • ЕБГ "Гармонія"
  • ЕЗОШ №4
  • ЕЗОШ №6
  • ЕЗОШ №7
  • Ліцей
  • ЦОППМ
  • ЕЦТСК
  • Кузнецовская школа №1
  • Чутівська ЗОШ
  • Web-коло друзів
  • Юний програмист
  • Освітній портал MyReferatik
  • Форма входу
    Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2013 » Березень » 27 » Вітаємо переможців відкритого конкурсу «Будь інженером»
    21:47
    Вітаємо переможців відкритого конкурсу «Будь інженером»

    В КДЦ «Молодіжний» 
    19 березня 2013 року пройшло урочисте нагородження переможців конкурсу «Будь інженером».   

    Привітати   учасників та   переможців конкурсу прийшли В. Черноляхов, начальник управління    кадрів ВП ЗАЕС,  Здравчев І.І.,   заступник голови профкому ВП ЗАЕС, Плахотна Т.О., начальник управління освіти, О.А.Коваль, начальник відділу підготовки кадрів НТЦ ЗАЕС.

    Кращими серед 73 учасників конкурсу стали учні, які набрали в сумі максимальну кількість балів.

    Абсолютні переможці конкурсу

    І місце

    Березюк Вадим Дмитрович, учень ЕНВК №5, вчителі: Тахтєєва Людмила Михайлівна, Соломіна Людмила Леонідівна, Максименко Ірина Василівна

    ІІ місце

    Манзуля Руслан Олександрович, учень ЕБГ «Гармонія», вчителі: Довбня Вікторія ВолодимирівнаСтепанова Ірина ГеннадіївнаЛазарєва Тетяна Петрівна

    ІІІ місце

    Федорова Ксенія Михайлівна, учениця ЕНВК№5, вчителі: Тахтєєва Людмила Михайлівна, Соломіна Людмила Леонідівна, Максименко Ірина Василівна

    Номінація: «Кращий з математики»

    І місце

    Смирнова Катерина Олегівна, учениця ЕНВК №5, вчитель Тахтєєва Людмила Михайлівна

    ІІ місце

    Корзун Володимир Ігоревич, ученик ЕБЛ, вчитель Прохач Валентина Федорівна

    ІІІ місце

    Ніколаєва Єлизавета Олексіївна, учениця ЕНВК №5, вчитель Тахтєєва Людмила Михайлівна

    Номінація: «Кращий з фізики»

    І місце

    Аптекарь Євген Віталійович, учень ЕБГ «Гармонія», вчитель Степанова Ірина Геннадіївна

    ІІ місце

    Шаргін Олексій Ігоревич, учень ЕБЛ, вчитель Уманська Тетяна Миколаївна

    ІІІ місце

    Кулинич Яков Юрійович, учень ЕБЛ, вчитель Уманська Тетяна Миколаївна

    Номінація: «Кращий з хімії»

    І місце

    Науменко Марина Володимирівна, учень ЕЗОШ№7, вчитель Кобзарь Валентина Николаевна

    ІІ місце

    Коцофане Ольга СергіївнаМельник Анна Олександрівна, учениці ЕНВК№1, вчитель Ковбаса Тетяна Віталіївна

    ІІІ місце

    Горбань Іван Павлович, учень ЕБГ «Гармонія», вчитель Лазарєва Тетяна Петрівна.

    Категорія: Конкурси | Переглядів: 519 | Додав: Atevs | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Вікова мудрість
    Цитаты великих
    Категорії
    Зовнішнє незалежне оцінювання [95]
    Свята [55]
    Освітянські новини [29]
    Інформація [226]
    Нормативні документи [7]
    Конкурси [116]
    Енергоефективна школа [73]
    Фотогалерея
    Календар
    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Mini chat
    Архів записів
    Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz