Енергодарський навчально-виховний
комплекс №5

Середа, 17.01.2018, 21:10
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Погода
Корисне
Управління освіти Енергодарської міської ради Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Заповікі Обласний науково-методичний центр інформатики та інформаційних технологій в освіті «Методичний портал2» Home Портал превентивної освіти Слова допомогають
Друзі сайту
  • ІСУО
  • ЕАПП
  • ЕНМЦ
  • ЕМАН
  • ЕНВК №1
  • ЕЗОШ №2
  • ЕБГ "Гармонія"
  • ЕЗОШ №4
  • ЕЗОШ №6
  • ЕЗОШ №7
  • Ліцей
  • ЦОППМ
  • ЕЦТСК
  • Кузнецовская школа №1
  • Чутівська ЗОШ
  • Web-коло друзів
  • Юний програмист
  • Освітній портал MyReferatik
  • Форма входу
    Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    2013-2014 навчальний рік
    Переможці ІІ (міського) туру Всеукраїнських олімпіад

    предметмісцеученькласвчитель
    українська моваІІІКоновалова Влада8-АГрибкова А.А.

    ІІІТрембич Юлія10-БМалахова О.І.
    педагогіка і психологіяІІІНевоструєва Любов11-БКотляревська О.О.
    юні знавці БібліїІІІАдамцев Павло10-АГубарєва С.Ф.

    ІІІТруш Вікторія10-ГГубарєва С.Ф.
    географіяІІБерезюк Вадим11-АПерепілка В.В.

    ІІІГоршкова Олександра8-БПерепілка В.В.
    математикаІІІБерезюк Вадим11-АТахтєєва Л.М.

    ІІІТрембич Юлія10-БТахтєєва Л.М.

    ІІІКовинєв Кирило9-АБоренкова З.І.

    ІІІЛучина Олена7-АГапєєва Р.М.

    ІІІКощєєв Андрій7-АГапєєва Р.М.
    хіміяІІІЧенін Владислав9-АМаксименко І.В.

    ІІІФедорова Ксенія11-АМаксименко І.В.
    фізична культураІАбрамов Євген11-ДШопов Д.М.

    ІІІБословяк Анастасія11-АНечипуренко Н.М.
    кресленняІІКаленський Владислав9-ГТкаченко А.О.

    ІІТерешок Анастасія11-АТкаченко А.О.

    ІІІКашуба Олексій11-АТкаченко А.О.

    ІІІПаненко Сергій11-БТкаченко А.О.
    економікаІІІБерезюк Вадим11-АКірєєв С.О.
    англійська моваІІТімофєєв Богдан8-АТкаченко О.М.

    ІІІКлімова Анастасія10-БТкаченко О.М.
    російська мова та літератураІІІКравченко Наталія10-ВБезотосна Т.І.
    астрономіяІІІЄрмак Анна10-БКабакова О.В.

    ІІІБерезюк Вадим11-АКабакова О.В.

    ІІІСмірнова Катерина11-АКабакова О.В.
    екологіяІІІКірєєва Оксана11-БКірєєв С.О.
    біологіяІІІКугаєнко Єлизавета9-АКірєєва В.І.
    правознавствоІІІСідельников Владислав9-АПалієнко С.В.

    ІІІПронченко Олександр10-ВПалієнко С.В.

    ІІІФедорова Ксенія11-АПалієнко С.В.
    інформаційні технологіїІІАввакумова Анна11-АБуяльська Т.А.,
    Висоцька О.С.
    трудове навчанняІІРучка Євгенія11-БЧелнокова Н.Ф.

    ІІГорбунова Валерія11-БЧелнокова Н.Ф.

    ІІПаненко Сергій11-БТкаченко А.О.

    ІІІЖилавська Катерина11-БЧелнокова Н.Ф.

    ІІІКашуба Олексій11-АТкаченко А.О.
    інформатикаІВасильєв Василь11-АВисоцька О.С.
    історіяІІНіколаєва Єлизавета11-АПалієнко С.В.

    ІІХренов Олександр11-БПалієнко С.В.

    ІІІМартинова Маргарита8-АБулдакова Л.П.

    ІІІПрочан Інна11-АПалієнко С.В.
    фізикаІІІФедорова Ксенія11-АСоломіна Л.Л.


    Переможці ІІІ (обласного) туру Всеукраїнських олімпіад

    № п/п

    Прізвище, ім‘я, по батькові учня

    Клас

    Місце

    Предмет

    Учитель, який підготував учня

    1.      

    Ковиньов Кирило Олексійович

    9-А

    ІІІ

    Математика

    Боренкова Зоя Іванівна

    2.      

    Трембич Юлія  Василівна

    10-Б

    ІІІ

    Фізика

    Соломіна Людмила Леонідівна

    3.      

    Абрамов Євген Олександрович

    11-Д

    ІІ

    Фізична культура

    Шопов Денис Миколайович

    4.      

    Березюк Вадим Дмитрович

    11-А

    ІІІ

    Астрономія

    Кабакова Олена Василівна



    Вікова мудрість
    Цитаты великих
    Категорії
    Зовнішнє незалежне оцінювання [95]
    Свята [55]
    Освітянські новини [29]
    Інформація [226]
    Нормативні документи [7]
    Конкурси [116]
    Енергоефективна школа [73]
    Фотогалерея
    Календар
    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Mini chat
    Архів записів
    Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz