Енергодарський навчально-виховний
комплекс №5

Четвер, 18.01.2018, 14:44
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Погода
Корисне
Управління освіти Енергодарської міської ради Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Заповікі Обласний науково-методичний центр інформатики та інформаційних технологій в освіті «Методичний портал2» Home Портал превентивної освіти Слова допомогають
Друзі сайту
  • ІСУО
  • ЕАПП
  • ЕНМЦ
  • ЕМАН
  • ЕНВК №1
  • ЕЗОШ №2
  • ЕБГ "Гармонія"
  • ЕЗОШ №4
  • ЕЗОШ №6
  • ЕЗОШ №7
  • Ліцей
  • ЦОППМ
  • ЕЦТСК
  • Кузнецовская школа №1
  • Чутівська ЗОШ
  • Web-коло друзів
  • Юний програмист
  • Освітній портал MyReferatik
  • Форма входу
    Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Золотий та срібний фонд школи
    2011-2012
    золото
    Галуцкая Ирина Юрьевна
    Зарубина Виктория Романовна
    Лунева Анстасия Алексеевна
    Менжинская Татьяна Владимировна
    Меренкова Елена Михайловна
    Сироткин Дмитрий Алексеевич
    Тимофеев Алексей Игоревич
    серебро
    Конюхов Владислав Сергеевич
    2012-2013
    золото
    Колюкаева Вероника Александровна
    Майстренко Никита Николаевич
    Шаталина Анастасия Витальевна
    Шаталина Юлия Витальевна
    Захарова Мария Александровна
    Сандак Татьяна Леонидовна 
    Ясинская Анастасия Игоревна
    серебро
    Балабан Юлия Сергеевна
    Данилевский Тарас Сергеевич
    2008-2009
    золото
    Ивонинский Илья Александрович
    Лысенко Арсен Олегович
    Тимофеева Алёна Игоревна
    Хрущ Георгий Сергеевич
    серебро
    Каплий Анна Андреевна
    2010-2011
    золото
    Лотиш Анастасия Сергеевна
    серебро
    Карелова Василиса Игоревна
    2006-2007
    золото
    Гуржий Святослава Николаевна
    Карева Ольга Александровна
    Мостенская Юлия Юрьевна
    Петрова Татьяна Александровна
    Смыслов Андрей Александрович
    Сухенко Василина Владимировна
    Терехова Елена Владимировна
    Хрущ Анастасия Сергеевна
    серебро
    Барлет Маргарита Юрьевна
    Бутько Марина Николаевна
    Григоревская Елена Юрьевна
    Шапкина Ирина Александровна
    2007-2008
    золото
    Борисовский Алексей Юрьевич
    Ищенко Валерия Игоревна
    Олейник Дарья Сергеевна
    Попкова Полина Андреевна
    Попова Анастасия Александровна
    Каракан Анна Сергеевна
    Крупач Маргарита Александровна
    серебро
    Соломина Наталья Алексеевна
    Стариков Иван Олегович
    2004-2005
    золото
    Гордовенко Дарья Александровна
    Городничая Ольга Сергеевна
    Дударь Евгений Олегович
    Корчинская Анна Геннадиевна
    Миляева Мария Михайловна
    Морозова Ольга Андреевна
    Суздалова Дарья Евгеньевна
    Ужик Алексей Викторович
    Формос татьяна Дмитриевна
    Худенков Алексей Сергеевич
    2005-2006
    золото
    Боренкова Анастасия Юрьевна
    Куснеж Анастасия Анатолиевна
    Куркурина Анна Андреевна
    Попик Ольга Викторовна
    серебро
    Зинченко Алексей Юрьевич
    Овчинникова Юлия Сергеевна
    Рыжов Денис Анатолиевич
    Чeрный Вадим Владимирович
    2002-2003
    золото
    Алехнович Яна Геннадиевна
    Грищенко Татьяна Васильевна
    Коваль Катерина Владимировна
    Кожемяка Марина Александровна
    Кошелева Любовь Дмитриевна
    Литвинов Дмитрий Николаевич
    Федотова Катерина Александровна
    серебро
    Глывачук Ирина Федоровна
    2003-2004
    золото
    Адамова Кристина Анатольевна
    Александрова Анна Владимировна
    Денисенко Ирина Николаевна
    Ермолаева Виктория Юрьевна
    Ковалева Дарья Александровна
    Лаврененко Марина Сергеевна
    Нечай Дарья Николаевна
    Пейчева Марина Михайловна
    Смирнова Наталья Анатольевна
    Сунчелеева Анастасия Гайсясьевна
    серебро
    Васильева Мария Александровна
    Гедзь Виктория Вадимовна
    Кочарянец Вероника Олеговна
    2000-2001
    золото
    Воронкова Наталья Васильевна
    Грабовик Сергей Васильевич
    Коврижных Лариса Леонидовна
    Корлыханова Марина Александровна
    Стефанишин Николай Александрович
    Томченко Владимир Алексеевич
    Федотов Алексей Александрович
    серебро
    Ефименко Елена Ивановна
    Кравченко Юлия Валерьевна
    Шишлакова татьяна Ивановна
    2001-2002
    золото
    Аленина Татьяна Алексеевна
    Астапова София Анатольевна
    Боренков Андрей Юрьевич
    Дармограй Анна Николаевна
    Красько Александр Филиппович
    Остапенко Алена Александровна
    Прядко Ольга Анатольевна
    Романов Алексей Игоревич
    Ткаленко Катерина Александровна
    Черняк Оксана Николаевна
    1998-1999
    золото
    Берестова Елена Викторовна
    Бубнова Наталья Сергеевна
    Деркач Александр Николаевич
    Дутко Екатерина Ивановна
    Корлыханова Ирина Александровна
    Ляшенко Роман Игоревич
    Прокофьев Олег Владимирович
    Рябко Елена Сергеевна
    Фатина Елена Львовна
    1999-2000
    золото
    Гонтар Оксана Владимировна
    Гущин Сергей Юрьевич
    Кидисюк Инна Анатольевна
    Лакизина Юлия Борисовна
    Трифонова Марина Викторовна
    серебро
    Ахметова Юлия Маратовна
    Шевчук Марина Васильевна
    1996-1997
    серебро
    Кожемяка Максим Александрович
    1997-1998
    золото
    Бех Ольга Олеговна
    Грищенко Тарас Васильевич
    Мохонь Елена Петровна
    Сердюк Мария Ивановна
    серебро
    Александрова Наталья Владимировна
    1994-1995
    золото
    Дышлевая Ирина Валентиновна
    Жлуденко Екатерина Владимировна
    Третяк Юлия Викторовна
    1995-1996
    золото
    Кодра Евгений Юрьевич
    Печерей Юлия Викторовна
    серебро
    Волобуев Артем Александрович
    1991-1992
    золото
    Мотовилова Наталья Алексеевна
    серебро
    Ильиничева Людмила Владимировна
    Тарас Ольга Владимировна
    1992-1993
    золото
    Ковач Юлия Валерьевна
    Удиванов Анатолий Викторович
    Вікова мудрість
    Цитаты великих
    Категорії
    Зовнішнє незалежне оцінювання [95]
    Свята [55]
    Освітянські новини [29]
    Інформація [226]
    Нормативні документи [7]
    Конкурси [116]
    Енергоефективна школа [73]
    Фотогалерея
    Календар
    Свята
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Mini chat
    Архів записів
    Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz